KONST / Litografier / Färglitografi 8135841
nr 813 5841
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi , Lena A Linderholm (f. 1947), pick-nick, signerad, motivets mått. 20x20
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:55:13
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm